Lapszabász (két műszakos munkarendben) - Győrújbarát

2018. augusztus 28.

FELADATOK

  • asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése a szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján
  • az elkészült termékek ellenőrzése, esetleges hibák javítása

ELVÁRÁSOK

  • minimum szakmunkás végzettség
  • megbízhatóság, önállóság
  • lelkiismeretes, precíz munkavégzés
  • csapatszellem, pozitív hozzáállás

ELŐNY

  • faipari végzettség/tapasztalat
  • lapszabászatban szerzett tapasztalat

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes jövedelem, teljesítménybónusz
  • műszakpótlék
  • készpénz cafeteria
  • munkába járás költségtámogatása
  • munkaidő: hétfőtől péntekig (6:00-14:30; 14:00-22:30)
  • biztonságos, korszerű munkakörnyezet, kitűnő munkakörülmények
  • stabil, nemzetközi hátterű cég, hosszú távú munka
  • emberközpontú vezetőség, kiváló csapat

Munkavégzés helye:     JAF Holz Ungarn Kft. (9012 Győr, Mérföldkő út 9.)

Jelentkezni lehet:        Személyesen:   JAF Holz Ungarn Kft., (9081 Győrújbarát, Vállalkozók útja 13.)

                                         Telefonon: Heilig Szilvia +36 30 194 5608

                                         E-mailben: human.gyor@jafholz.hu