3. március 2020

Könyvelési/ Pénzügyi asszisztens - Dunaharaszti Központ

Kirendeltség
Dunaharaszti
Terület
Pénzügy
Kapcsolat

FELADATOK

  • beérkezett számlák formai/tartalmi ellenőrzése, kontírozása, könyvelése, igazoltatása
  • szállítói folyószámlák egyeztetése
  • a pénzügyi-számviteli osztály napi szintű adminisztratív támogatása
  • hatósági ellenőrzések és könyvvizsgálat alkalmával szükséges dokumentumok összekészítése, aktív részvétel a vizsgálatok lefolytatásában
  • KSH és egyéb hatósági jelentések elkészítésében aktív részvétel
  • környezetvédelmi termékdíj adatlapok feldolgozása
  • dokumentumok, számlák rendszerezése, archiválás
  • aktív kapcsolattartás a könyveléssel, a többi társosztállyal, kirendeltségekkel

ELVÁRÁSOK

  • minimum középfokú végzettség
  • 1-3 hasonló területen szerzett tapasztalat
  • kiváló együttműködő készség
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • precizitás, proaktív hozzáállás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)
  • könyvelő programban való jártasság
  • nagyvállalati környezethez való alkalmazkodás

ELŐNY

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • angol vagy német nyelvismeret

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér és juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes munkahelyi környezet
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség