Kintlévőségkezelő - Dunaharaszti

2018. február 1.

FELADATOK

  • kintlévőségek kezelése
  • vevőkkel való kapcsolattartás, vevőtörzs karbantartás
  • riportok, statisztikák készítése
  • aktív kapcsolattartás a társosztályokkal

ELVÁRÁSOK

  • minimum középfokú pénzügyi végzettség
  • átlagon felüli kommunikációs készség telefonon és írásban egyaránt
  • felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • felhasználó szintű MS Office ismeretek

ELŐNY

  • Középfokú angol/német nyelvtudás
  • 2-3 éves hasonló területen szerezett tapasztalat

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér
  • készpénz cafeteria
  • munkába járás költségtámogatása
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség

Munkavégzés helye:     JAF Holz Ungarn Kft. (2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos út 28.)

Jelentkezni lehet:         Önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk a jelentkezéseket: human@jafholz.hu