25. február 2022

Senior könyvelő (heti 20 órás részmunkaidős feladatkörben) - Dunaharaszti

Kirendeltség
Dunaharaszti
Terület
Pénzügy
Kapcsolat

FELADATOK

  • adott divízió könyvelési és számviteli feladatainak irányítása, ellátása, az ezzel összefüggő szervezeti, működési, irányítási, döntési és ellenőrzési rend kialakítása a helyi és a konszern irányelvek mentén
  • hatékony részvétel a havi, negyedéves és éves zárási feladatokban, valamint mellékleteinek összeállításában
  • adóbevallás elkészítése, cash menedzsment és likviditás tervezés
  • kapcsolattartás a bankkal, a hatóságokkal, a könyvvizsgálóval és az anyavállalattal
  • belső és külső auditok támogatása, adatszolgáltatás, belső dokumentáció elkészítése
  • riportok készítése, adatszolgáltatás

ELVÁRÁSOK

  • felsőfokú, szakirányú (számvitel/pénzügy) végzettség
  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • nemzetközi munkakörnyezetben szerzett legalább 5 éves főkönyvelői feladatkörben szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban/írásban (napi szintű használat)
  • számviteli standardok ismerete, naprakész ismeretek a hatályos adózási, pénzügyi, számviteli szabályokról, azok gyakorlati alkalmazásáról
  • vállalati rendszerekben, könyvelő programokban szerzett jártasság
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség, rugalmasság
  • precíz, pontos, önálló munkavégzésre való igény és képesség
  • magas szintű számítógépes ismeret (MS Office, Excel)
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY

  • adótanácsadói, könyvvizsgálói képesítés
  • IFRS Mérlegképes könyvelői tapasztalat

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér és juttatási csomag
  • munkába járás költségtámogatása (15Ft/km), gyümölcsnapok
  • rugalmas munkaidő / hibrid munkavégzés lehetősége
  • betanulási program, szakmai képzések
  • kellemes, biztonságos munkahelyi környezet, különös tekintettel a jelenlegi járványügyi helyzetre vonatkozólag
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség