1. október 2020

Kereskedelmi Ügyintéző – Sopron

Kirendeltség
Győrújbarát
Terület
Üzemeltetés
Kapcsolat

FELADATOK

  • raktár logisztikai feladatainak operatív támogatása
  • készletek folyamatos felügyelete a cég ERP rendszerében
  • aktív együttműködés a vámügynökségekkel, ügyintézéshez szükséges dokumentációk elkészítése
  • fuvarrendelések elvégzése, EKÁER ügyintézés
  • napi kereskedelmi ügyvitel folyamatos adminisztratív támogatása
  • nemzetközi kapcsolattartás a társosztályokkal és az anyacéggel

ELVÁRÁSOK

  • minimum középfokú végzettség
  • aktív társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, jó problémamegoldó képesség
  • önállóság, pontosság, gyors és hatékony munkavégzés
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (outlook, word, excel)
  • vállalatirányítási rendszerben való jártasság (SAP/Infor BaaN/Navision/Microsoft/Dynamics)

ELŐNY

  • felsőfokú végzettség
  • hasonló munkakörben/ logisztikai területeken szerzett releváns tapasztalat

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér és juttatási csomag
  • munkába járás költségtámogatása
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes munkahelyi környezetet, különös tekintettel a jelenlegi járványügyi helyzetre vonatkozólag
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség