24. február 2021

Fuvarszervező - Pécs

Kirendeltség
Pécs
Terület
Értékesítés
Kapcsolat

FELADATOK

  • raktárból való ki és beszállítások optimális szervezése
  • fuvarszervezéshez kapcsolódó teljes dokumentáció kezelése, EKAER ügyintézés
  • raktárral való szoros együttműködés
  • szállítások nyomon követése, kapcsolattartás az ügyfelekkel, fuvarozók koordinálása
  • kiszállítással kapcsolatos adatok/nyilvántartás napra készen tartása a vállalatirányítási rendszerben
  • aktív kapcsolattartás a vállalat kirendeltségeivel és egyéb társosztályaival

ELVÁRÁSOK

  • középfokú logisztikai szakirányú végzettség
  • minimum 1-3 év belföldi fuvarszervezésben szerzett releváns tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
  • folyamatszemlélet, kiváló szervezőkészség
  • jó problémamegoldó és gyors döntéshozó képesség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • német vagy angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes juttatási csomag
  • munkába járás költségtámogatása (15 Ft/km), gyümölcsnapok
  • betanulási program, szakmai képzések
  • munkaidő: hétfőtől-péntekig (7:30 - 16:30)
  • biztonságos munkakörnyezet, különös tekintettel a jelenlegi járványügyi helyzetre vonatkozólag
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség