Belső értékesítő (lapszabászat) - Dunaharaszti

2018. szeptember 11.

FELADATOK

  • lapszabászati szolgáltatások értékesítése
  • vevőrendelések koordinálása
  • területi képviselők munkájának támogatása
  • ügyfelekkel és a cég egyéb részlegeivel való kapcsolattartás

ELVÁRÁSOK

  • legalább középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • tolerancia, ügyfélközpontú hozzáállás
  • jó problémamegoldó képesség
  • kreativitás, talpraesettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)

ELŐNY

  • faipari végzettség
  • német és/vagy angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér
  • értékesítési jutalék (próbaidő után)
  • készpénz cafeteria
  • munkába járás költségtámogatása
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • biztonságos munkakörnyezet
  • stabil, nemzetközi hátterű cég
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • emberközpontú vezetőség

Munkavégzés helye:     JAF Holz Ungarn Kft. 2330 Dunaharaszti (Ipari Park) Jedlik Ányos út 28.

Jelentkezni lehet:         Személyesen: JAF Holz Ungarn Kft., (2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos út 28.)

                                     Telefonon: +36 24 520 045 E-mailben: human@jafholz.hu