8. január 2021

Belső értékesítő (ajtó-padló termékcsoport) - Algyő

Mitarbeiter in CNC-Bearbeitung
Kirendeltség
Algyő
Terület
Értékesítés
Kapcsolat

FELADATOK

  • részletes tájékoztatás és aktív kapcsolattartás kereskedelmi partnereinkkel telefonon és e-mailben
  • személyesen betérő kis- és nagykereskedelmi érdeklődők/vásárlók kiszolgálása
  • árajánlatok készítése, megrendelések nyomon követése, esetleges reklamációk kezelése
  • szakmai segítségnyújtás a képviselt termékcsoportokban
  • vállalatirányítási rendszer folyamatos napra készen tartása
  • egyéb értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • aktív kapcsolattartás a társosztályokkal, adott termékmenedzserekkel

ELVÁRÁSOK

  • legalább középfokú végzettség, műszaki alapismeretek
  • magas fokú kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • ügyfélközpontú, eredményorientált gondolkodás
  • műszaki látásmód, térben való gondolkodásmód
  • kreativitás, talpraesettség, csapatszellem
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)

ELŐNY

  • faipari/építőipari végzettség
  • nyílászáró/melegburkolat vagy asztalosipari alapanyagok értékesítésében szerzett tapasztalat
  • értékesítésben szerzett tapasztalat és piacismeret
  • angol és/vagy német nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes juttatási csomag
  • munkába járás költségtámogatása (15 Ft/km), gyümölcs nap
  • munkaidő: hétfőtől-péntekig (7:30 - 16:30)
  • biztonságos munkakörnyezet, különös tekintettel a jelenlegi járványügyi helyzetre vonatkozólag
  • stabil háttérrel rendelkező nemzetközi cég, hosszú távú, kiszámítható munkalehetőség
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség