Területi képviselő - Veszprém megye

28.9.2017

FELADATOK

  • partnerhálózat építése, bővítése faipari és építőipari területen
  • kapcsolattartás a vevőkkel
  • új partnerek keresése
  • ajánlatok készítése
  • feladatok napi szintű adminisztrálása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • legalább középfokú faipari / műszaki végzettség
  • kapcsolatteremtő készség
  • jó értékesítési véna
  • önállóság, kiváló problémamegoldás, eredményorientáltság és rugalmasság
  • felelősségteljes, megnyerő, magabiztos személyiség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (outlook, word, excel)
  •  „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY

  • felsőfokú faipari végzettség
  • értékesítési tapasztalat
  • faipari/szakirányú tapasztalat
  • német és/vagy angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • havi fix alapbér
  • értékesítési jutalék
  • céges autó, mobiltelefon korlátlan használatra
  • kihívásokkal teli feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • cégcsoporton belüli karrierlehetőség
  • barátságos, támogató közösséget és emberközpontú vezetőség

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk a jelentkezéseket: human.gyor@jafholz.hu