22. június 2018

TB és Bérügyintéző (teljes vagy részmunkaidőben)

Utensilien zur Arbeit im Bereich Finanzen
Kirendeltség
Dunaharaszti
Terület
Üzemeltetés
Kapcsolat

FELADATOK

  • havi munkabérek és egyéb bérjellegű kifizetések számfejtése, nyilvántartások vezetése
  • teljes körű TB ügyintézés - kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • bérszámfejtéshez és TB ügyintézéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák készítése (NAV, OEP, TB, KSH, stb.)
  • munkaviszony létesítésével és megszűnésével összefüggő feladatok elvégzése
  • munkaszerződések és mellékleteinek elkészítése, munkaszerződés módosítások elkészítése
  • munkáltatói igazolások kiadása, törvényi szabályozások, változások nyomon követése,
  • munkaidő nyilvántartás kezelése, ellenőrzése, egyeztetése, dokumentálása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • szakirányú, legalább középfokú végzettség (bérszámfejtő és TB ügyintéző)
  • adó-, TB- és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete, gyakorlati alkalmazása
  • min.3 éves szakmai tapasztalat
  • min.200 fős állomány kezelésében szerzett teljes körű, minden munkafolyamatra kiterjedő tapasztalat
  • MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • ügyfélorientált gondolkodás
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • precíz, pontos, önálló munkavégzésre való igény és képesség

ELŐNY

  • LOGA bérszámfejtő  program ismerete

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér
  • készpénz cafeteria
  • munkába járás költségtámogatása
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség