22. szeptember 2020

Raktáros targoncavezető (két műszakos munkarendben) - Pécs

Mitarbeiter sitzt in einem Stapler im Lager mit Blick in die Kamera
Kirendeltség
Pécs
Terület
Raktár és logisztika
Kapcsolat

FELADATOK

  • gépi és kézi anyagmozgatási feladatok szakszerű ellátása (faipari alapanyagok, félkész illetve kész termékek)
  • raktárból való anyagkiadás és bevételezés
  • raktári rend és tisztaság folyamatos fenntartása
  • leltározásban való részvétel

ELVÁRÁSOK

  • új típusú targoncavezetői engedély (3324 gépcsoport) és érvényes OKJ bizonyítvány
  • közepes fizikai terhelhetőség
  • megbízhatóság, önállóság
  • lelkiismeretes, precíz munkavégzés
  • csapatszellem, tettre kész hozzáállás

ELŐNY

  • raktározásban szerzett tapasztalat
  • 1-3 év targoncavezetési tapasztalat

AMIT  NYÚJTUNK

  • versenyképes juttatási csomag
  • munkába járás költségtámogatása (15 Ft/km), gyümölcs napok
  • munkaidő: hétfőtől péntekig (6:00-14:30; 14:00-22:30)
  • biztonságos munkakörnyezet, különös tekintettel a jelenlegi járványügyi helyzetre vonatkozólag
  • stabil, nemzetközi hátterű cég, hosszú távú, kiszámítható munkalehetőség
  • emberközpontú vezetőség