18. április 2019

Marketing asszisztens - Dunaharaszti

Gruppenprojekt an einem Tisch mit sechs Mitarbeitenden
Kirendeltség
Dunaharaszti
Terület
Marketing és termékmenedzsment
Kapcsolat

FELADATOK

  • marketing vezető munkájának operatív támogatása
  • weboldal szerkesztése, webshop karbantartása, hírlevelek összeállítása
  • belső kommunikációs eszközök, rendszerek használata, napra készen tartása, grafikai anyagok előállítása
  • marketing eszközök aktualizálásában való részvétel
  • marketing projektek koordinálása
  • katalógusok, egyéb nyomdai anyagok tartalmi/formai kivitelezésében való aktív részvétel
  • marketing kampányok, akciók, nyereményjátékok előkészítése, lebonyolítása és értékelése
  • prezentációs anyagok összeállítása
  • rendezvényszervezésben való aktív részvétel
  • kapcsolattartás a külsős partnerekkel, beszállítókkal, ügynökségekkel
  • együttműködés a társosztályokkal, anyavállalattal
  • egyéb, napi szintű adminisztratív feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 éves tapasztalat marketing területen
  • középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • magas szintű írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • önálló munkavégzés, precizitás, talpraesettség
  • nyitott, proaktív attitűd, kiváló szervező készség
  • magabiztos számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
  • B kategóriás jogosítvány
  • előny a kiadvány- és képszerkesztő programok ismerete és készségszintű használata (Photoshop, Illustrator, Indesign)

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér és juttatási csomag
  • munkába járás költségtámogatása
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes munkahelyi környezet
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség