Marketing asszisztens

3.9.2017

Főbb feladatok:

  • a marketing vezető munkájának támogatása
  • marketing projektek koordinálása
  • cikkek írása, fordítása, a céges magazin megjelenésének támogatása
  • rendezvényszervezésben való részvétel
  • marketing eszközök beszerzéséhez árajánlatok kérése
  • weboldal szerkesztése, hírlevelek összeállítása
  • részvétel a vállalat nyomtatott kiadványainak elkészítésében
  • kampányok/promóciók előkészítése, lebonyolítása és értékelése
  • belső kommunikációs eszközök, rendszerek használata, aktualizálása
  • kampányokhoz kapcsolódó marketing anyagok elkészíttetése
  • kapcsolattartás az ügynökségekkel
  • egyéb, napi szintű adminisztratív feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • német és/vagy angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs készség
  • kreativitás
  • pozitív hozzáállás, jó problémamegoldás
  • precizitás, talpraesettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • magabiztos számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • hasonló területen szerzett gyakorlat
  • grafikai programok ismerete

Amit nyújtunk:

  • versenyképes munkabér
  • készpénz cafeteria
  • munkába járás költségtámogatása
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes munkahelyi környezet
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség

Munkavégzés helye: JAF Holz Ungarn Kft. (2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos u. 28.)

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk a jelentkezéseket: human@jafholz.hu