Lapszabászati Vezető - Mályi

7.12.2017

Főbb feladatok:

  • 6-8 fős lapszabászati műhelyünk, komplex vezetése
  • termelési folyamatok tervezése, szervezése, irányítása és ellenőrzése - figyelembe véve a munkabiztonságot, a termékminőséget, illetve a termelékenységet
  • aktív vevői kapcsolattartás, napi megrendelések feldolgozása és generálása
  • társosztályokkal (értékesítés, beszerzés, raktár) való szoros együttműködés

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves vezetői tapasztalat
  • műszaki és értékesítői véna egyaránt
  • stratégiai gondolkodásmód, folyamatszemlélet
  • jó szervező és motivációs készség
  • jó kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
  • megbízható, ambiciózus személyiség, pontos, precíz munkavégzés
  • csapatmunkához való képesség és nagy munkabírás
  • legalább középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • faipari, asztalos végzetség
  • német/angol nyelv tudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, teljesítménybónusz
  • készpénz cafeteria
  • munkába járás költségtámogatása
  • biztonságos munkakörnyezet
  • stabil, nemzetközi hátterű cég, hosszú távú munka
  • emberközpontú vezetőség

Munkavégzés helye: JAF Holz Ungarn Kft. (3434 Mályi, Pesti út 2.)

Jelentkezni lehet:
Személyesen: JAF Holz Ungarn Kft., (3434 Mályi, Pesti út 2.)
E-mailben: human.miskolc@jafholz.hu