Lapszabász

Verkaufsgespräch zwischen einem Mitarbeiter und einem Kunden und Besichtigung einer Tür
Lapszabász
Kirendeltség
Dunaharaszti
Terület
Megmunkálás

JAF Holz Ungarn Kft. dunaharaszti kirendeltségére új munkatársat keresünk!

Főbb feladatok:

  • az asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése a szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján
  • az elkészült termékek ellenőrzése, esetleges hibák javítása

Elvárások:

  • faipari végzettség (minimum szakmunkás)
  • megbízhatóság, önállóság
  • lelkiismeretes, precíz munkavégzés
  • csapatszellem, pozitív hozzáállás

Előny:

  • lapszabászatban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fix havi fizetés
  • étkezési utalvány
  • műszakpótlék
  • munkaidő: hétfőtől péntekig, két műszakos munkarend (6:00-14:30 és 13:00-21:30)
  • korszerű géppark
  • biztonságos munkakörnyezet
  • stabil, nemzetközi hátterű cég
  • hosszú távú munka, fejlődési lehetőséggel
  • emberközpontú vezetőség

Munkavégzés helye: JAF Holz Ungarn Kft. (2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos u. 28.)

Önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk a jelentkezéseket: human@jafholz.hu