2. április 2017

Kintlévőségkezelő

Utensilien zur Arbeit im Bereich Finanzen
Kirendeltség
Dunaharaszti
Terület
Pénzügy
Kapcsolat

Főbb feladataid:

  • kintlévőségek kezelése
  • vevőkkel való kapcsolattartás, vevőtörzs kezelés
  • kiértékelések készítése
  • kapcsolattartás a vállalat egyéb részlegeivel
  • házipénztár kezelése
  • bejövő és kimenő posta kezelése

Te vagy az ideális jelöltünk, ha:

  • minimum középfokú pénzügyi végzettséggel rendelkezel
  • jól kezeled az MS Office irodai szoftvereket
  • csapatjátékos a hozzáállásod
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés jellemez
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezel

Előnnyel indulsz a pályázók között, ha:

  • beszélsz angolul vagy németül
  • szereztél már pénzügyi területen tapasztalatot

És mit kínálunk mi?

  • versenyképes jövedelmet
  • nagyvállalati hátteret
  • kellemes, családias munkahelyi környezetet
  • kihívásokkal teli munkát
  • hosszú távú munkalehetőséget egy stabil, nemzetközi cégnél
  • barátságos, támogató közösséget, emberközpontú vezetőséget

Munkavégzés helye: JAF Holz Ungarn Kft. (9081 Győrújbarát, Vállalkozók útja 13.)

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, és a kiírási feltételeknek is megfelelsz, kérjük, küldd el fizetési igényedet is tartalmazó önéletrajzodat a human.gyor@jafholz.hu e-mail címre.