21. július 2021

Belső értékesítő (Faipari/Bútoripari vasalat termékcsoport) - Mályi

Kirendeltség
Mályi
Terület
Értékesítés
Kapcsolat

FELADATOK

  • részletes tájékoztatás és aktív kapcsolattartás kereskedelmi partnereinkkel telefonon, e-mailben illetve személyesen
  • árajánlatok készítése, megrendelések nyomon követése, esetleges reklamációk kezelése
  • szakmai segítségnyújtás a képviselt termékcsoportokban
  • vasalat készlet kezelése (áruátvétel, árukiadás)
  • vállalatirányítási rendszer folyamatos napra készen tartása
  • aktív kapcsolattartás a társosztályokkal, termékmenedzserrel
  • egyéb értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK

  • legalább középfokú végzettség
  • jártasság faipari/bútoripari vasalatok és/vagy felületkezelő anyagok termékkörben
  • 3-5 év értékesítésben szerzett rutin
  • kiváló kapcsolatteremtő képesség, segítőkész, ügyfélorientált attitűd
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kreativitás, talpraesettség, csapatszellem
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)

ELŐNY

  • faipari/asztalos/építőipari végzettség
  • faipari anyag-, technológiai és piacismeret
  • faipari/építőipari értékesítésben szerzett tapasztalat
  • angol és/vagy német nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér és juttatási csomag
  • munkába járás költségtámogatása (15 Ft/km), gyümölcsnapok
  • betanulási program, szakmai képzések
  • kihívásokkal teli feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • munkaidő: hétfőtől-péntekig (7:30 - 16:30)
  • kellemes és biztonságos munkahelyi környezet, különös tekintettel a jelenlegi járványügyi helyzetre vonatkozólag
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség és emberközpontú vezetőség