22. június 2018

Beszerző (lap-lemez termékcsoport)

Mitarbeiter im Büro bei einem Telefonat
Kirendeltség
Dunaharaszti
Terület
Értékesítés
Kapcsolat

FELADATOK

  • termékmenedzser napi munkájának közvetlen támogatása
  • árubeszerzés adminisztratív koordinálása
  • beszállítókkal való kapcsolattartás, EKÁER kezelése
  • raktárkészlet ellenőrzése
  • adatbázis karbantartás
  • kapcsolattartás a vállalat egyéb részlegeivel és az anyacéggel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • felsőfokú végzettség (diploma)
  • beszerzési területen szerzett tapasztalat (1-3 év)
  • aktív középfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • precizitás és talpraesettség
  • csapatszellem
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (outlook, word és excel kiemelten)

ELŐNY

  • felsőfokú faipari végzettség
  • műszaki beszerzésében szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér
  • készpénz cafeteria
  • munkába járás költségtámogatása
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes munkahelyi környezet
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség