22. július 2017

Logisztikus - Győrújbarát

Kirendeltség
Dunaharaszti
Terület
Raktár és logisztika

JAF Holz Ungarn Kft. győri kirendeltségére új munkatársat keresünk!

Feladatok:

  • napi kiszállítások szervezése, fuvarszervezés
  • kapcsolattartás a vállalat egyéb telephelyeivel
  • telephelyek közötti fuvarok szervezése
  • kapcsolattartás a vállalat egyéb részlegeivel
  • EKAER ügyintézés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • toleráns személyiség
  • pozitív kiszolgálói hozzáállás
  • jó problémamegoldó képesség és talpraesettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • van szakirányú tapasztalatod
  • beszélsz németül és/vagy angolul

Amit kínálunk:

  • havi fix bért
  • készpénz cafeteriát
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • kellemes munkahelyi környezetet
  • hosszú távú munkalehetőséget egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösséget, emberközpontú vezetőséget

Munkavégzés helye: JAF Holz Ungarn Kft. (Győrújbarát Vállalkozók útja 13.)

Önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk a jelentkezéseket: human.gyor@jafholz.hu