4. április 2023

Belső értékesítő - Ajtó/ padló termékcsoport

Típus
Teljes munkaidő
Kirendeltség
Mályi
Terület
Értékesítés
Kapcsolat

FELADATOK

  • részletes tájékoztatás és aktív kapcsolattartás kereskedelmi partnereinkkel telefonon és e-mailben
  • személyesen betérő kis és nagykereskedelmi érdeklődők/vásárlók magas színvonalú kiszolgálása
  • szakmai segítségnyújtás és iránymutatás a képviselt ajtó termékcsoportban
  • árajánlatok készítése konszignációk alapján, megrendelések nyomon követése, esetleges reklamációk kezelése, rendelés után követés
  • vállalatirányítási rendszer folyamatos napra készen tartása
  • aktív kapcsolattartás a társosztályokkal
  • egyéb értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK

  • minimum középfokú, preferáltan faipari vagy műszaki területen szerzett végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • magas szintű kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • ügyfélközpontú, megoldásorientált gondolkodás
  • erős műszaki látásmód, térben való gondolkodás képessége
  • kreativitás, talpraesettség, csapatszellem
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY

  • felsőfokú faipari vagy műszaki végzettség
  • nyílászáró vagy beltéri ajtó, melegburkolat értékesítésében szerzett tapasztalat és piacismeret
  • angol és/vagy német nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes juttatási csomag
  • havi prémium kifizetés
  • cafeteria és gyümölcsnapok
  • munkába járás költségtámogatása 30 Ft/km
  • dolgozói vásárlói kedvezmény az általunk forgalmazott termékválasztékból
  • kiszámítható munkaidő H-P 7:30-16:30
  • személyre szabott betanulási program, online és személyes szakmai képzések
  • modern, biztonságos munkakörnyezet
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • támogató közösség, emberközpontú vezetőség