28. február 2024

Ügyfélszolgálati munkatárs

Típus
Teljes munkaidő
Kirendeltség
Dunaharaszti
Terület
Értékesítés
Kapcsolat

FELADATOK

  • bemutató termünkbe érkező ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálása
  • ügyfeleink általános tájékoztatása cégünk termékeiről, szolgáltatásairól személyesen, illetve telefonos megkeresések alkalmával
  • beérkező rendelések teljes körű ügyintézése
  • ügyfeleink részéről felmerülő problémák megoldásában való segítségnyújtás, tanácsadás
  • vállalatirányítási rendszer naprakészen tartása
  • számlázási- és pénztárkezelési feladatok ellátása
  • az ügyfélszolgálati tevékenységgel összefüggő adminisztrációs feladatok elvégzése
  • szoros együttműködés az értékesítéssel és egyéb társosztályokkal

ELVÁRÁSOK

  • 1-3 év tapasztalat személyes ügyfélszolgálati környezetben
  • kiváló kapcsolatteremtő képesség, türelmes, segítőkész attitűd
  • ügyfélközpontú, proaktív hozzáállás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)
  • vállalatirányítási rendszerben való jártasság
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY

  • faipari, belsőépítészeti végzettség
  • faipari/bútoripari vagy építőipari kereskedelemben szerzett direkt értékesítési rutin
  • német és/vagy angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes juttatási csomag
  • havi prémium elszámolás
  • cafeteria és gyümölcsnap
  • munkába járás költségtámogatása:30 Ft/km vagy 100%-os bérlettámogatás
  •  dolgozói vásárlói kedvezmény az általunk forgalmazott termékválasztékból
  • kiszámítható munkaidő H-P: 7:30-16:30
  • személyre szabott betanulási program, online és személyes szakmai képzések
  • kellemes, biztonságos munkakörnyezet
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség