7. január 2020

Ügyfélkapcsolati/ Értékesítést támogató munkatárs (Ajtó-padló termékcsoport) – Dunaharaszti

Kirendeltség
Dunaharaszti
Terület
Értékesítés
Kapcsolat

AMIT KINÁLUNK NEKED:

  • versenyképes munkabér és teljesítményarányos prémium rendszer
  • munkába járás költségtámogatása (15 Ft/km)
  • gyümölcsnap, egészség és családi napok, közösségi programok
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • vállalaton belüli valós karrier lehetőség
  • kellemes munkahelyi környezetet, fejlett informatikai eszközpark
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség

FELADATOK MELYEK VÁRNAK MAJD RÁD:

  • részletes tájékoztatás és aktív kapcsolattartás kereskedelmi partnereinkkel telefonon, e-mailben illetve személyesen
  • területi képviselők munkájának proaktív támogatása
  • árajánlatok készítése, értékesítési folyamat komplex nyomon követése, reklamációkezelés
  • szakmai segítségnyújtás adott termékmenedzserek támogatásával
  • vállalatirányítási rendszer napra készen tartsa
  • aktív kapcsolattartás a társosztályokkal
  • egyéb értékesítéshez kötődő adminisztrációs feladatok ellátása

  • legalább középfokú végzettséget szereztél
  • 1-3 év tapasztalatot szereztél hasonló területen (faipar, építőipar, belsőépítészet)
  • de az se tartson vissza, ha pályakezdőként jelentkezel
  • magas fokú kommunikációs, szervező és problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • ügyfélközpontú, eredményorientált gondolkodásod van
  • igényes vagy a munkádra, talpraesettség, csapatszellem jellemez

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismereteik birtokában vagy  (Outlook, Word, Excel)
  • rendelkezel „B  kategóriás jogosítvánnyal