12. április 2023

Területi képviselő

Típus
Teljes munkaidő
Kirendeltség
Mályi
Terület
Értékesítés

Önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk a jelentkezéseket: human.miskolc@jafholz.hu

FELADATOK

  • meglévő partnereinkkel való aktív kapcsolattartás
  • új partnerek és projektek felkutatása az adott értékesítési régióban
  • a cég termékeinek bemutatása, szakmai segítségnyújtás termékmenedzserek támogatásával
  • új termékek és kampányok sikeres bevezetésének támogatása
  • értékesítési célok teljesítése, forgalom növekedés generálása
  • tárgyalások szervezése és lebonyolítása
  • árajánlatok készítésében való közreműködés, feladatok napi szintű adminisztrálása
  • szoros együttműködés a belső értékesítéssel, aktív kapcsolattartás a társosztályokkal
  • a cég képviselete szakkiállításokon, vevőtalálkozókon

ELVÁRÁSOK

  • legalább középfokú faipari/építőipari vagy műszaki végzettség
  • értékesítés területén szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • ügyfélorientált gondolkodásmód, proaktív hozzáállás
  • megbízhatóság, önálló munkavégzésre és együttműködésre képesség
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY

  • felsőfokú faipari végzettség
  • faipari/építőipari kereskedelemben szerzett tapasztalat és piacismeret
  • német és/vagy angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes juttatási csomag
  • alapfizetés + havi prémium kifizetés
  • cafeteria és gyümölcsnapok
  • céges autó, laptop, mobiltelefon
  • dolgozói vásárlói kedvezmény az általunk forgalmazott termékválasztékból
  • egyénre szabott betanulási program, folyamatos szakmai képzések
  • kellemes és biztonságos munkakörnyezet
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • támogató közösség, emberközpontú vezetőség