16. január 2019

Termelési Koordinátor - Zalaegerszeg

Mitarbeiter im Büro bei einem Telefonat
Kirendeltség
Zalaegerszeg
Terület
Megmunkálás
Kapcsolat

FELADATOK

  • megmunkáló központ koordinálása, optimális működésének biztosítása
  • beérkező megbízások magas színvonalú feldolgozása, ehhez kapcsolódó direkt értékesítés
  • szabászati szolgáltatás folyamatainak teljes körű ügyintézése, az igénybeérkezéstől a kiszállításig az esetleges reklamációkezeléssel együtt
  • részletes tájékoztatás, aktív kapcsolattartás kereskedelmi partnereinkkel elsősorban telefonon és e-mailes formában, esetenként személyesen
  • szoros együttműködés a raktárral, beszerzéssel és egyéb társosztályokkal, többi kirendeltségünk termelési egységeivel
  • szakmai segítségnyújtás adott termékmenedzser támogatásával
  • megrendeléshez kapcsolódó termelési dokumentáció elkészítése, vállalatirányítási rendszer folyamatos naprakészen tartása

ELVÁRÁSOK

  • legalább középfokú végzettség
  • 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • magas fokú kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • ügyfélközpontú, proaktív hozzáállás
  • folyamatszemlélet, pontos munkavégzés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)

  • faipari, belsőépítészeti végzettség, gyártástechnológiai tapasztalat
  • német és/vagy angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér és juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes munkahelyi környezet
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség