Raktáros-targoncavezető (két műszakos munkarendben) - Pécs

2018. július 3.

FELADATOK

  • targoncával anyagmozgatási feladatok ellátása (faipari alapanyagok, félkész termékek)
  • raktári rend és tisztaság fenntartása
  • leltározásban való részvétel

ELVÁRÁSOK

  • új típusú targoncavezetői engedély (3324 gépcsoport) és érvényes OKJ bizonyítvány
  • megbízhatóság, önállóság
  • lelkiismeretes, precíz munkavégzés
  • csapatszellem, pozitív hozzáállás

ELŐNY

  • raktározásban szerzett tapasztalat
  • 1-3 év targoncavezetési tapasztalat

AMIT  NYÚJTUNK

  • versenyképes jövedelem, teljesítménybónusz
  • műszakpótlék
  • készpénz cafeteria
  • munkába járás költségtámogatása
  • munkaidő: hétfőtől péntekig (6:00-14:30; 14:00-22:30)
  • biztonságos munkakörnyezet
  • stabil, nemzetközi hátterű cég, hosszú távú munka
  • emberközpontú vezetőség

Munkavégzés helye:   JAF Holz Ungarn Kft. Pécs, Nagy-Berki út 11.

Jelentkezni lehet:       Személyesen: JAF Holz Ungarn Kft., Pécs, Nagy-Berki út 11.

                                        E-mailben: human.pecs@jafholz.hu