Raktáros targoncavezető - Zalaegerszeg

2018. november 6.

FELADATOK

  • targoncával anyagmozgatási feladatok ellátása (faipari alapanyagok, félkész termékek)
  • raktári rend és tisztaság fenntartása
  • leltározásban való részvétel

ELVÁRÁSOK

  • új típusú targoncavezetői engedély (3324 gépcsoport) és érvényes OKJ bizonyítvány
  • megbízhatóság, önállóság
  • precíz munkavégzés, talpraesettség
  • ügyfél orientáltság
  • csapatszellem

ELŐNY

  • raktározásban szerzett tapasztalat
  • 1-3 év targoncavezetési tapasztalat

AMIT  NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér
  • teljesítménybónusz
  • műszakpótlék
  • juttatási csomag
  • munkába járás költségtámogatása
  • munkaidő: hétköznap, két műszakos munkarendben 6:00-14:30; 13:00-21:30
  • biztonságos munkakörnyezet
  • stabil, nemzetközi hátterű cég
  • hosszú távú munka, fejlődési lehetőséggel
  • emberközpontú vezetőség

Munkavégzés helye: JAF Holz Ungarn Kft. (8900 Zalaegerszeg, Reptéri út 9-11.)

Jelentkezés:  Személyesen: JAF Holz Ungarn Kft., (8900 Zalaegerszeg, Reptéri út 9-11.)
                          E-mailben: human.zalaegerszeg@jafholz.hu