Raktáros-targoncavezető - Mályi

2018. február 23.

FELADATOK

  • targoncával anyagmozgatási feladatok ellátása (faipari alapanyagok, félkész termékek)
  • raktári rend és tisztaság fenntartása
  • leltározásban való részvétel

ELVÁRÁSOK

  • új típusú targoncavezetői engedély (3324 gépcsoport) és érvényes OKJ bizonyítvány
  • megbízhatóság, önállóság
  • precíz munkavégzés, talpraesettség
  • ügyfél orientáltság
  • csapatszellem

ELŐNY

  • asztalos, vagy fakereskedelemben, lapszabászatban, építőanyag kereskedésben szerzett raktározási tapasztalat
  • 1-3 év targoncavezetési tapasztalat

AMIT  NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér
  • teljesítménybónusz
  • műszakpótlék
  • készpénz cafeteria
  • munkába járás költségtámogatása
  • munkavégzés hétköznapokon
  • biztonságos munkakörnyezet
  • stabil, nemzetközi hátterű cég
  • hosszú távú munka, fejlődési lehetőséggel
  • emberközpontú vezetőség

Munkavégzés helye:     JAF Holz Ungarn Kft. 3434 Mályi, Pesti út 2-4.

Jelentkezni lehet:          Önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk a jelentkezéseket: human.miskolc@jafholz.hu