Targoncavezető (egy műszakos munkarendben) - Zalaegerszeg

2019. március 21.

FELADATOK

  • gépi és kézi anyagmozgatási feladatok szakszerű ellátása (faipari alapanyagok, félkész, illetve kész termékek)
  • raktárból való anyagkiadás és bevételezés
  • raktári rend és tisztaság fenntartása
  • leltározásban való részvétel

ELVÁRÁSOK

  • új típusú targoncavezetői engedély (3324 gépcsoport) és érvényes OKJ bizonyítvány
  • közepes fizikai terhelhetőség
  • megbízhatóság, önállóság
  • lelkiismeretes, precíz munkavégzés
  • csapatszellem, tettre kész hozzáállás

ELŐNY

  • raktározásban szerzett tapasztalat
  • 1-3 év targoncavezetési tapasztalat

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • munkába járás költségtámogatása
  • munkaidő: hétfőtől péntekig (7:30-16:30)
  • biztonságos munkakörnyezet
  • stabil, nemzetközi hátterű cég
  • hosszú távú munka
  • emberközpontú vezetőség

Munkavégzés helye: JAF Holz Ungarn Kft. 8900 Zalaegerszeg Reptéri u. 9-11.

A jelentkezéseket a következő e-mail címre várjuk:
Személyesen: JAF Holz Ungarn Kft., (8900 Zalaegerszeg, Reptéri út 9-11.), e-mail-ben: human@jafholz.hu