19. június 2023

Targoncavezető raktáros - Két műszakos munkarendben

Típus
Teljes munkaidő
Kirendeltség
Dunaharaszti
Terület
Raktár és logisztika
Kapcsolat

FELADATOK

  • kézi és gépi anyagmozgatási feladatok ellátása (faipari alapanyagok, félkész, illetve kész termékek)
  • kamion fel-és lepakolása
  • áru összekészítése – komissiózás
  • raktárból való anyagkiadás és betárolás
  • aktív részvétel a leltározásban
  • raktári rend és tisztaság folyamatos fenntartása

ELVÁRÁSOK

  • érvényes targoncavezetői engedély (3324-es gépcsoport)
  • közepes fizikai terhelhetőség

ELŐNY

  • raktározásban szerzett szakmai tapasztalat
  • 1-3 év targoncavezetési tapasztalat

AMIT  NYÚJTUNK

  • versenyképes juttatási csomag
  • cafeteria és gyümölcsnap
  • munkába járás költségtámogatása: 30 Ft/km vagy a bérlet 100%-os térítése
  • dolgozói vásárlói kedvezményt biztosítunk az általunk forgalmazott termékválasztékból
  • iskolakezdési támogatás
  • kiszámítható munkaidő H-P: (06:00-14:30 ill. 14:00-22:30)
  • szabad hétvégék
  • személyre szabott betanulási program
  • modern, biztonságos munkakörnyezet
  • munkaruha és szükséges védőeszközök biztosítása
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • támogató közösség, emberközpontú vezetőség
  • munkahelyi rendezvények, csapatépítő programok