Lapszabász - Győrújbarát

2018. január 9.

Főbb feladatok:

  • az asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése a szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján
  • az elkészült termékek ellenőrzése, esetleges hibák javítása

Elvárások:

  • minimum szakmunkás végzettség
  • megbízhatóság, önállóság
  • lelkiismeretes, precíz munkavégzés
  • csapatszellem, pozitív hozzáállás

Előny:

  • faipari végzettség/tapasztalat
  • lapszabászatban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, teljesítménybónusz
  • műszakpótlék
  • készpénz cafeteria
  • munkába járás költségtámogatása
  • munkaidő: hétfőtől péntekig (6:00-14:30; 14:00-22:30)
  • biztonságos munkakörnyezet
  • stabil, nemzetközi hátterű cég, hosszú távú munka
  • emberközpontú vezetőség

Munkavégzés helye:
JAF Holz Ungarn Kft. (9081 Győrújbarát, Vállalkozók útja 13.)

Jelentkezni lehet:
Személyesen: JAF Holz Ungarn Kft., (9081 Győrújbarát, Vállalkozók útja 13.)
Telefonon: Heilig Szilvia +36 30 194 5608
E-mailben: human@jafholz.hu