Gyártástámogató menedzser - Dunaharaszti (bútorgyártás, lapszabászat - országos hatáskör)

2018. november 29.

FELADATOK

  • meghatározott üzleti és értékesítési célok elérése
  • a szolgáltatás termékcsoportra vonatkozó marketing stratégia végrehajtása
  • stratégiai fejlesztés és iránymutatás a bútor-alkatrész gyártásban, a lapszabászati üzemekben és a CNC megmunkáló központban
  • vidéki egységek támogatása a folyamatok továbbfejlesztésében, a termelés-optimalizálásban, az erőforrás-gazdálkodásban a hatékony munkafolyamatok érdekében
  • szolgáltatási minőség folyamatos ellenőrzése, javító intézkedések bevezetése
  • a központilag jóváhagyott projektek támogatása azok megvalósulásáig
  • piaci és versenytárs elemzések készítése
  • szolgáltatás értékesítés és termelési adatok folyamatos ellenőrzése, mérőszámok kiértékelése
  • költségek figyelemmel kísérése, tevékenységalapú költségszámítási módszerek fejlesztése
  • a menedzsment folyamatos tájékoztatása, statisztikák, tervek, jelentések készítése
  • befektetési döntések előkészítése, tanácsadás
  • beszállítókkal való kapcsolattartás telefonon, email-ben, időnként személyesen
  • a termékcsoport vezetőinek és munkavállalóinak szakmai továbbfejlesztése
  • aktív kapcsolattartás a vállalat kirendeltségeivel, társosztályaival, és az osztrák anyavállalattal

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

felsőfokú faipari/műszaki végzettség

  • bútorgyártásban szerzett tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (excel, word, outlook)
  • kiváló kommunikációs készség
  • gyakorlatias, eredményorientált szemléletmód
  • lelkes, csapatmunkára és önálló munkavégzésre alkalmas, újdonságokra nyitott személyiség
  • utazási hajlandóság (vidéki kirendeltségek rendszeres látogatása)
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY

  • műszaki értékesítésében, beszerzésében szerzett tapasztalat

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér és juttatási csomag
  • céges személygépkocsi magánhasználattal
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes munkahelyi környezet
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség

Munkavégzés helye: JAF Holz Ungarn Kft. (2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos út 28.)

Jelentkezni lehet:  Személyesen: JAF Holz Ungarn Kft., (2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos út 28.)
                                  Telefon: +36 24 520 045
                                  E-mail: human@jafholz.hu