Fuvarszervező - Dunaharaszti (két műszakos munkarendben)

2019. június 5.

FELADATOK

  • raktárból való ki és beszállítások optimális szervezése
  • fuvarszervezéshez kapcsolódó teljes dokumentáció kezelése
  • raktárral való szoros együttműködés
  • folyamatos kapcsolattartás a fuvarozókkal, sofőrök koordinálása
  • szállítások nyomon követése, kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • aktív kapcsolattartás a vállalat kirendeltségeivel és társ osztályaival
  • kiszállítással kapcsolatos adatok, nyilvántartás napra készen tartása a vállalatirányítási rendszerben
  • EKAER ügyintézés

ELVÁRÁSOK

  • középfokú szakirányú végzettség
  • minimum 1-3 év belföldi fuvarszervezésben szerzett releváns tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)
  • kiváló kommunikációs készség, rendszerben való gondolkodás, határozott fellépés
  • jó problémamegoldó és gyors döntéshozó képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • angol vagy német nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér és juttatási csomag
  • munkaidő: hétfőtől péntekig (6:00 -14:30 és 14:00 – 22:30) heti váltásban
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes munkahelyi környezet
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség

Munkavégzés helye: JAF Holz Ungarn Kft. 2330 Dunaharaszti (Ipari Park) Jedlik Ányos út 28.

Jelentkezni lehet:
Személyesen: JAF Holz Ungarn Kft., (2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos út 28.)

Telefonon: +36 24 520 045
E-mailben: human@jafholz.hu