17. június 2019

Értékesítési vezető - Mályi

Mitarbeiter in CNC-Bearbeitung
Kirendeltség
Mályi
Terület
Értékesítés
Kapcsolat

FELADATOK

  • a kirendeltség értékesítési folyamatainak koordinálása, racionalizálása az üzletág tervszámainak eléréséhez megfelelően
  • értékesítői csapat operatív irányítása,  értékelése,  motiválása, szükséges képzésük tervezése
  • belső értékesítők, területi képviselők munkájának támogatása, ügyféllátogatások
  • a kiemelt üzleti partnerekkel való kapcsolattartás, kapcsolatépítés, egyedi ajánlatkérésekben és nagyobb volumenű reklamációk kezelésében való részvétel
  • piaci igények jelzése az országos termékmenedzser felé
  • statisztikák, riportok készítése a vezetőség részére
  • aktív együttműködés a társosztályokkal

ELVÁRÁSOK

  • felsőfokú kereskedelemi/műszaki diploma
  • hasonló munkakörben szerzett 3-5 év vezetői tapasztalat (10+ fő irányítása)
  • stratégiai látásmód, eredményorientált szemlélet
  • ügyfélközpontú, proaktív hozzáállás
  • pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY

  • felsőfokú faipari diploma
  • német és/vagy angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér és juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes munkahelyi környezet
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség