CAD tervező (faipari területre) - Dunaharaszti

2020. július 7.

FELADATOK

  • egyedi  megrendelésekhez kapcsolódó tervezési feladatok elvégzése
  • gyártás-előkészítésben való operatív részvétel, termékfejlesztés támogatása
  • faipari termékek tervezése, változtatása a vevői igények alapján
  • aktív kapcsolattartás a vevőkkel és szoros együttműködés a termeléssel, beszállítókkal eseti jelleggel alvállalkozókkal
  • ajánlatok, kalkulációk készítése a megrendelők részére, ezek naprakész dokumentálása

ELVÁRÁSOK

  • szakirányú végzettség
  • haladó szintű CAD ismeret, minimum1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • 3D modellezési, 2D rajzolási tapasztalat
  • MS Office programcsomagok ismerete mellett nyitottság az új programok/ ismeretek elsajátítására
  • legalább alapszintű német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • nagyfokú önállóság, precíz munkavégzés, erős folyamat szemlélet
  • ügyfélorientált hozzáállás, kiváló problémamegoldó képesség
  •  „B" kategóriás jogosítvány

ELŐNY

  • szakirányú felsőfokú faipari végzettség
  • faipari területen szerzett szakmai tapasztalat
  • IMOS, WoodWOP programok ismerete
  • közép/felsőfokú német nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér és juttatási csomag
  • izgalmas feladatok, egyedülálló tapasztalatszerzési lehetőség egy vadonatúj üzletág elindításában
  • osztrák anyacégnél történő betanulás, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • biztonságos munkakörnyezet, különös tekintettel a jelenlegi járványügyi helyzetre vonatkozólag
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség

Munkavégzés helye: JAF Holz Ungarn Kft. (2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos u. 28.)

Jelentkezni lehet: Személyesen: JAF Holz Ungarn Kft., (2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos út 28.)