4. május 2022

Lapszabász (Két műszakos munkarendben) - Dunaharaszti

Mitarbeiter bei seiner Tätigkeit im Bearbeitungszentrum
Kirendeltség
Dunaharaszti
Terület
Megmunkálás
Kapcsolat

FELADATOK

  • asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése a szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján
  • lapszabász és élzáró gépek szakszerű kezelése
  • az elkészült termékek ellenőrzése, esetleges hibák javítása

ELVÁRÁSOK

  • minimum középfokú végzettség
  • megbízhatóság, önállóság
  • lelkiismeretes, precíz munkavégzés
  • csapatszellem, pozitív hozzáállás

ELŐNY

  • faipari végzettség
  • lapszabászatban szerzett gyakorlat
  • targoncás jogosítvány és vezetési rutin

AMIT  NYÚJTUNK

  • versenyképes juttatási csomag
  • munkába járás költségtámogatása (15 Ft/km), gyümölcs napok
  • munkaruha és védőeszközök biztosítása
  • kiszámítható munkaidő: hétfőtől-péntekig (6:00-14:30; 14:00-22:30)
  • biztonságos munkakörnyezet, munkaruházat és védőeszközök biztosítása, különös tekintettel a jelenlegi járványügyi helyzetre vonatkozólag
  • stabil, nemzetközi cég, hosszú távú, kiszámítható munkalehetőség
  • emberközpontú vezetőség