4. május 2022

Beszerzési munkatárs - Dunaharaszti központ

Kirendeltség
Dunaharaszti
Terület
Marketing és termékmenedzsment
Kapcsolat

FELADATOK

  • a kirendeltség áruval történő ellátásának biztosítása a központi irányelvek alapján
  • beszállítókkal való kapcsolattartás, rendelések, reklamációk kezelése
  • raktárprogram kialakításában való részvétel, készletek figyelése
  • beszerzéshez kapcsolódó ügyintézés
  • adatbázis naprakészen tartása, beszerzéshez kapcsolódó dokumentációs folyamatok ellátása
  • értékesítők napi munkájának operatív támogatása
  • aktív kapcsolattartás a társosztályokkal, adott termékmenedzserekkel

ELVÁRÁSOK

  • legalább középfokú végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • precizitás és talpraesettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY

  • felsőfokú, szakirányú végzettség

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér és juttatási csomag
  • munkába járás támogatása, gyümölcsnapok
  • betanulási program, szakmai képzések
  • biztonságos munkakörnyezet, különös tekintettel a jelenlegi járványügyi helyzetre vonatkozólag
  • hosszú távú munkalehetőség és karrier lehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség