29. január 2020

Beszerzési munkatárs - Győrújbarát

Kirendeltség
Győrújbarát
Terület
Marketing és termékmenedzsment
Kapcsolat

FELADATOK

  • a kirendeltség áruval történő ellátásának biztosítása központi irányelvek alapján
  • raktárprogram kialakításában való részvétel, készletek figyelése
  • beszállítókkal történő folyamatos kapcsolattartás
  • beszerzéshez kapcsolódó ügyintézés
  • adatbázis naprakészen tartása, beszerzéshez kapcsolódó dokumentációs folyamatok ellátása
  • értékesítők napi munkájának operatív támogatása
  • aktív kapcsolattartás a társosztályokkal, adott termékmenedzserekkel

ELVÁRÁSOK

  • legalább középfokú végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • aktív német nyelvtudás (napi szintű használat szóban és írásban)
  • kitűnő kommunikációs és elemzési készség
  • jó problémamegoldó képesség, csapat- és ügyfélorientált személyiség
  • megbízható, precíz önálló munkavégzés
  • gyakorlott számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, kiemelten Excel, stb.)

ELŐNY

  • felsőfokú, szakirányú végzettség
  • faipari/építőipari piac ismeret
  • angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér és juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes munkahelyi környezet
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség