Beszerzési munkatárs (Gyalult termékcsoport) - Dunaharaszti központ

2020. június 26.

FELADATOK

Adatbázis kezelési feladatok:

  • országos termékadatbázis kezelés
  • cikkszám kezelés (igénylés, létrehozás, törzsadat karbantartás) valamennyi termékcsoportra
  • kapcsolattartás az osztrák központtal cikkszám egységesítés miatt
  • online megjelenés monitorozás, hiányzó árak és megnevezések kiszűrése, jelzése a Termékmenedzser/Referens felé
  • árváltozás kezelés a Winclientben (áremelések, leértékelések),
  • új beszállítók belistázása és adatváltozás esetén a szükséges változtatások rögzítése

Beszerzési feladatok:

  • adott termékcsoport menedzsmentjének országos szintű operatív támogatása
  • árubeszerzés adminisztratív koordinálása
  • beszállítókkal való rendszeres kapcsolattartás, EKÁER kezelése
  • raktárkészlet ellenőrzése
  • webshop és adatbázis frissítése
  • aktív kapcsolattartás a társosztályokkal illetve az anyavállalattal

ELVÁRÁSOK

  • középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • 1-3 év kereskedelemben, beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • aktív német nyelvtudás szóban és írásban (napi szintű használat)
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • precizitás és talpraesettség
  • csapatszellem
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)

ELŐNY

  • faipari/építőipari/műszaki beszerzésben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér és juttatási csomag
  • munkába járás költségtámogatása, gyümölcs napok
  • betanulási program, szakmai képzések
  • kellemes, biztonságos munkahelyi környezetet, különös tekintettel a jelenlegi járványügyi helyzetre vonatkozólag
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség

Munkavégzés helye: JAF Holz Ungarn Kft. 2330 Dunaharaszti (Ipari Park) Jedlik Ányos út 28.

Önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk a jelentkezéseket: human@jafholz.hu