9. február 2024

Bemutatótermi értékesítő – Budapest XIII. kerület Váci út 49.

Típus
Teljes munkaidő/ Részmunkaidő
Kirendeltség
Dunaharaszti
Terület
Értékesítés
Kapcsolat
FELADATOK
  • prémium belsőépítészeti profillal rendelkező bemutatótermünkbe érkező ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálása személyesen illetve telefonon
  • ügyfelek általános szakmai tájékoztatása cégünk termékeiről, szolgáltatásairól
  • beérkező rendelések teljes körű ügyintézése, árajánlatok elkészítése, számlázás
  • ügyfelek részéről felmerülő problémák megoldásában való segítségnyújtás
  • vállalatirányítási rendszer folyamatos kezelése, a napi feladatokkal összefüggő adminisztrációs feladatok elvégzése
  • szoros együttműködés az értékesítéssel és egyéb társosztályokkal

ELVÁRÁSOK
  • legalább középfokú végzettség
  • 1-3 év tapasztalat direkt értékesítői környezetben
  • kiváló kapcsolatteremtő képesség, türelmes, segítőkész attitűd
  • ügyfélközpontú, proaktív hozzáállás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)
  • vállalatirányítási rendszerben való jártasság

ELŐNY
  • faipari, belsőépítészeti vagy lakberendezői végzettség
  • német és/vagy angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK
  • versenyképes juttatási csomag
  • havi prémium elszámolás
  • cafeteria
  • munkába járás költségtámogatása (30 Ft/km) vagy 100%-os bérlettámogatás
  • dolgozói vásárlói kedvezmény az általunk forgalmazott termékválasztékból
  • tervezhető munkabeosztás hétfőtől-péntekig heti 30/40 órában
  • személyre szabott betanulási program, online és személyes szakmai képzések
  • modern, biztonságos munkakörnyezet
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség

Munkavégzés helye:  1134 Budapest, Váci út 49.