5. augusztus 2020

Belső értékesítő (Ügyfélszolgálat) - Algyő

Kirendeltség
Algyő
Terület
Értékesítés
Kapcsolat

FELADATOK

  • a bemutató termünkbe érkező ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása személyesen illetve telefonon
  • beérkező rendelések teljes körű ügyintézése
  • ügyfelek általános tájékoztatása cégünk termékeiről, szolgáltatásairól
  • ügyfelek részéről felmerülő problémák megoldásában való segítségnyújtás
  • szoros együttműködés az értékesítéssel és egyéb társosztályokkal
  • vállalatirányítási rendszer folyamatos kezelése, az ügyfélszolgálati tevékenységgel összefüggő adminisztrációs feladatok elvégzése
  • számlázási- és pénztárkezelési feladatok ellátása
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK

  • legalább középfokú végzettség
  • 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • kiváló kapcsolatteremtő képesség, türelmes, segítőkész attitűd
  • ügyfélközpontú, proaktív hozzáállás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)

ELŐNY

  • faipari tapasztalat vagy faipari, belsőépítészeti végzettség
  • német és/vagy angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér és juttatási csomag
  • munkába járás költségtámogatása (15 Ft/km), gyümölcs nap
  • munkaidő: hétfőtől-péntekig (7:30 - 16:30)
  • biztonságos munkakörnyezet, különös tekintettel a jelenlegi járványügyi helyzetre vonatkozólag
  • stabil háttérrel rendelkező nemzetközi cég, hosszú távú, kiszámítható munkalehetőség
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség