Belső értékesítő (ajtó/padló termékcsoport) - Dunaharaszti

2020. október 7.

FELADATOK

  • részletes tájékoztatás és aktív kapcsolattartás kereskedelmi partnereinkkel telefonon és e-mailben
  • személyesen betérő kis- és nagykereskedelmi érdeklődők/vásárlók kiszolgálása
  • árajánlatok készítése, megrendelések nyomon követése, esetleges reklamációk kezelése
  • szakmai segítségnyújtás a képviselt termékcsoportokban
  • vállalatirányítási rendszer folyamatos napra készen tartása
  • aktív kapcsolattartás a társosztályokkal, adott termékmenedzserekkel
  • egyéb értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK

  • legalább középfokú faipari végzettség
  • 3-5 év értékesítésben szerzett tapasztalat
  • magas fokú kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • ügyfélközpontú, eredményorientált gondolkodás
  • kreativitás, talpraesettség, csapatszellem
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)

ELŐNY

  • faipari kereskedelemben szerzett tapasztalat és piacismeret
  • angol és/vagy német nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér és juttatási csomag
  • munkába járás támogatása, gyümölcs napok
  • betanulási program, szakmai képzések
  • kellemes, biztonságos munkakörnyezet, különös tekintettel a jelenlegi járványügyi helyzetre vonatkozólag
  • hosszú távú munkalehetőség és karrier lehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség

Munkavégzés helye: JAF Holz Ungarn Kft. 2330 Dunaharaszti (Ipari Park) Jedlik Ányos út 28.

Önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk a jelentkezéseket: human@jafholz.hu