10. január 2018

Belső értékesítő - ajtó, padló - Mályi

Kirendeltség
Mályi
Terület
Értékesítés
Kapcsolat

FELADATOK

  • beltéri ajtó és padló termékek értékesítése, értékesítés támogatása
  • árajánlatok készítése
  • területi képviselők munkájának támogatása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon, személyesen, e-mailen
  • kapcsolattartás a vállalat egyéb részlegeivel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • legalább középfokú faipari, műszaki végzettség, tapasztalat
  • kereskedelmi gyakorlat
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • tolerancia, ügyfélközpontú hozzáállás
  • jó problémamegoldó képesség
  • kreativitás, talpraesettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)

ELŐNY

  • beltéri ajtó, padló termékismeret
  • német és/vagy angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

versenyképes munkabér

  • értékesítési jutalék és készpénz cafeteria (próbaidőt követően)
  • munkába járás költségtámogatása
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes munkahelyi környezet
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség