17. február 2020

Belső értékesítő (ajtó-padló termékcsoport) - Győrújbarát

Kirendeltség
Győrújbarát
Terület
Értékesítés
Kapcsolat

FELADATOK

  • részletes tájékoztatás és aktív kapcsolattartás kereskedelmi partnereinkkel telefonon, e-mailben illetve személyesen
  • árajánlatok készítése, megrendelések nyomon követése, esetleges reklamációk kezelése
  • szakmai segítségnyújtás a képviselt termékcsoportokban
  • vállalatirányítási rendszer folyamatos napra készen tartása
  • aktív kapcsolattartás a társosztályokkal, adott termékmenedzserekkel
  • egyéb értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK

  • legalább középfokú végzettség
  • faipari anyag-, technológiai és piacismeret
  • 3-5 év értékesítésben szerzett tapasztalat
  • magas fokú kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • ügyfélközpontú, eredményorientált gondolkodás
  • kreativitás, talpraesettség, csapatszellem
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)

ELŐNY

  • angol és/vagy német nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér és juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes munkahelyi környezet
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség