1. július 2021

Belső értékesítő (Termékcsoport támogató) - Pécs

Mitarbeiter im Büro vor einem PC-Bildschirm mit Blick in die Kamera
Kirendeltség
Pécs
Terület
Értékesítés
Kapcsolat

FELADATOK

  • részletes tájékoztatás és aktív kapcsolattartás kereskedelmi partnereinkkel telefonon és e-mailben
  • személyesen betérő kis- és nagykereskedelmi érdeklődők/vásárlók magas színvonalon történő kiszolgálása
  • szakmai segítségnyújtás a képviselt termékcsoportokban
  • árajánlatok készítése, megrendelések nyomon követése, esetleges reklamációk kezelése
  • vállalatirányítási rendszer folyamatos napra készen tartása
  • aktív kapcsolattartás a társosztályokkal, adott termékmenedzserekkel
  • egyéb értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK

  • legalább középfokú végzettség
  • 1-3 év hasonló kereskedelmi területen szerzett értékesítői rutin és piacismeret
  • kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • ügyfélközpontú, eredményorientált gondolkodás
  • kreativitás, talpraesettség, csapatszellem
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)
  •  „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY

  • közép vagy felsőfokú faipari szakmai végzettség
  • angol és/vagy német nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér és juttatási csomag
  • munkába járás támogatása, gyümölcs napok
  • betanulási program, szakmai képzések
  • kellemes, biztonságos munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség és karrier lehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség