Belső értékesítő - Dunaharaszti

2018. január 12.

FELADATOK

  • részletes tájékoztatás és aktív kapcsolattartás kereskedelmi partnereinkkel személyesen, telefonon és e-mailes formában
  • területi képviselők munkájának teljes körű támogatása
  • árajánlatok készítése, nyomon követése
  • szakmai segítségnyújtás adott termékmenedzserek támogatásával
  • vállalatirányítási rendszer folyamatos kezelése
  • kapcsolattartás a társosztályokkal
  • egyéb adminisztrációs és asszisztensi feladatok ellátása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • legalább középfokú végzettség
  • 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben előny, de várjuk pályakezdők jelentkezését is
  • magas fokú kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • ügyfélközpontú, eredményorientált gondolkodás
  • kreativitás, talpraesettség, csapatszellem
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (outlook, word, excel)

ELŐNY

  • faipari tapasztalat vagy faipari végzettség
  • értékesítési tapasztalat
  • német és/vagy angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes munkabér
  • készpénz cafeteria
  • munkába járás költségtámogatása
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes munkahelyi környezetet
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség

Munkavégzés helye: 2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos út 28.

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk a jelentkezéseket: human@jafholz.hu